کم هزینه ترین و موثرترین درمان اختلال خواب

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2924 ] - سه شنبه, 21 اردیبهشت 1395

کم هزینه ترین و موثرترین درمان اختلال خواب

تحقیقی اخیرا نشان داده است که نوشیدن چای موز طبیعی ترین، کم هزینه ترین و در عین حال موثرترین درمان برای مشکلات و اختلالات خواب است. 5 out of 5 based on 1 ratings.
کم هزینه ترین و موثرترین درمان اختلال خواب

تحقیقی اخیرا نشان داده است که نوشیدن چای موز طبیعی ترین، کم هزینه ترین و در عین حال موثرترین درمان برای مشکلات و اختلالات خواب است.

درمان اختلال خواب

بسیاری از افراد در سراسر دنیا اعم از زن و مرد از مشکلات بی خوابی و بدخوابی رنج می برند و بر اثر این مشکل آرامش خود را از دست داده اند.

اختلال در خواب می تواند علل متعددی همچون ابتلا به بیماری افسردگی، نگرانی، فشار روحی، پیروی از برنامه غذایی نامناسب، عدم فعالیت کافی، خستگی بیش از حد و مصرف برخی از داروها داشته باشد.

در بیشتر موارد، افراد به منظور رهایی از مشکلات و اختلالات خوابیدن به مصرف قرص و دارو پناه می برند، در صورتی که این مواد نه تنها تاثیری کوتاه مدت داند، بلکه اثرهای جانبی آن ها بیشتر از فوایدشان است.

یکی از بهترین درمان ها برای یک خواب خوب و با کیفیت نوشیدن چای موز است. برای تهیه چای موز کافی است یک عدد موز شسته شده را بردارید و سر و ته آن را جدا کنید و بدون کندن پوست، آن را به همراه یک لیوان آب در ظرفی به مدت 10 دقیقه بجوشانید.

آب آن را جدا کنید و یک لیوان از آن را چند ساعت قبل از خوابیدن بنوشید. خواهید دید که نوشیدنی چای موز بهتر از داروهای خواب آور عمل می کند و خوابی آرام و لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد.

برای خوش طعم تر کردن آن نیز می توانید از یک قاشق سوپ خوری دارچین استفاده کنید.

مرتبط با موضوع

تبلیغات